Duke ju prezantuar


FlidelPlatforma e Biznesit

Zgjidhje me një ndalesë për të marrë biznesin tuaj në internet dhe për tu zgjeruar në shumë tregje

Vendosja automatike

Ju mund të vendosni faqen tuaj të biznesit në klikime duke përdorur module të ndërtuara paraprakisht nga dyqani ynë i aplikacioneve.

Mirë për biznesin

Dëshiron veçori shtesë? Kërkoni ndryshimet tuaja dhe ne do t'i dorëzojmë në azhurnimin tjetër

Punësimi në distancë

Punësoni punonjës të largët në bazë të kontratës të cilët do të punojnë nga zyrat tona


Nis biznesin tuaj në 3 hapa


NJE

01.Konfiguro Flidel

Hyni në llogarinë tuaj dhe konfiguroni pajtimin dhe domenin tuaj. Ju do të merrni emrin e përkohshëm të domain-it dhe detajet e hyrjes pasi të përfundojë konfigurimi.

DY

02. Instaloni Modulin

Hyni në panelin tuaj të ri të administratorit. Tani instaloni sitin duke lundruar në dyqanet e shitjeve dhe duke instaluar modulin e biznesit tuaj.

TRE

03.Filloni shitjen

Hurray .. Faqja juaj është e drejtpërdrejtë. Ju mund të ndryshoni detajet e faqes tuaj të internetit nga administratori dhe të filloni të shisni shërbimet tuaja. Tani është koha të përqendrohemi në marketing.

Gjuhë të Shumëfishta

Ne mbështesim shumë gjuhë për klientët në çdo vend

Monedha të shumëfishta

Ne mbështesim monedha të shumta për klientët në çdo vend

Portë shumë pagese

Ne mbështesim portën e shumëfishtë të Pagesave për të rezervuar nga çdo vend

Module të Shumëfishta

Ju mund të përdorni modulin tuaj të ngrohtë që dëshironi për biznesin tuaj

Shumëfish
API-të

Sistemi i bazuar në shumë API për hotelet dhe rezervimet e fluturimeve

Llogari të Shumëfishta

Administratori, Agjentët, përdoruesit, llogari të shumta për organizatën tuaj

Jeni disa minuta larg nga fillimi biznes në internet


    Zgjidhja e biznesit ju keni qenë në kërkim të


  • Nga CRM, blerjet online te rezervimet e biletave për hotele apo turne. Flidel ofron të gjitha në një platformë për nevojat tuaja në biznesin tuaj

Këtu janë disa module të ndezura AppStore

Mund të instaloni module, tema, shtojca nga Appstore. Ku do të merrni zgjidhje nga CRM për tregtinë elektronike

Pasuri të paluajtshme

Uebfaqe e listës së pronave për të shitur ose marrë me qira pronë. Agjentët mund të rendisin dhe gjenerojnë plumba nga klientët.

Turne

Shisni paketa turistike dhe pushimesh udhëtarëve në mbarë globin duke përdorur uebfaqen tuaj të ngrohtë për agjencinë tuaj të udhëtimit.

Blerje (Tregti elektronike)

Filloni dyqanin tuaj të blerjeve në internet për të shitur rroba, këpucë dhe elektronike dhe shumë sendeAplikacione për celularë

Të gjithë modulet vijnë me aplikacionin e tyre celular. Mund të hapni aplikacionin android ose ios për biznesin tuaj

Rezervimi i taksive

Shërbimi i rezervimit të taksive si Uber me aplikacionin celular për shoferin dhe përdoruesin. Të gjitha në një zgjidhje të shpejtë për fillimin e shërbimeve të rezervimit të taksive.

Hotele

Filloni faqen e rezervimit të hoteleve ku përdoruesit tuaj mund të rezervojnë hotele me porosi të shtuara nga ju direkt nga faqja juaj e internetit.


a doni të rriteni dhe shkallëzoni biznesin tuaj?

Kur e gjithë bota ka filluar të hyjë në internet, nuk ka qenë kurrë e rëndësishme të lëvizni biznesin tuaj në internet. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar në këtë tranzicion.

Këtu janë disa karakteristika dhe shërbime

Do të jepen azhurnime falas kështu që ju kurrë nuk do të humbni azhurnimin e veçorisë tjetër dhe më shumë mundësi.

Zgjidhje me porosi

Ju mund të kërkoni kërkesa të personalizuara dhe ekipi ynë do të ndërtojë zgjidhje për ju sipas nevojës tuaj.

Punësimi në distancë

Punësoni çdo numër të punonjësve në distancë duke përdorur platformën tonë dhe lirohuni nga çdo detyrim ligjor.

Aplikacione për celularë

Ne jemi duke punuar në aplikacionet android dhe ios kështu që ju të mund të zgjeroni biznesin tuaj dhe të mund të shërbeni më shumë klientëve në shumë platforma.Analizat e integruara

Sistemi i analizave lejon të gjurmoni sjelljen e përdoruesve tuaj dhe të tregoni se ku duhet të përqendroheni më shumë në biznes.

Performanca e Optimizuar

Optimizuar shumë për t'u dhënë klientëve tuaj përvojën dhe performancën më të mirë në përdorimin e shërbimeve tuaja.

SEO e optimizuar

Platforma e Flidel është e optimizuar për SEO për të nxitur më shumë trafik nga motorët e kërkimit dhe për të dhënë rezultate kur kërkimi i përdoruesit.

Gjeni Zgjidhjet e Duhura

Gjeni module të ndërtuara paraprakisht nga dyqani ynë, nëse keni nevojë për zgjidhje specifike të ngrohtë ose personalizime, atëherë ekipi ynë do ta ndërtojë atë për ju.

Hapni faqen tuaj te internetit

Tani, është koha për të filluar !! Përgatitni faqen tuaj dhe vendosni duke përdorur appstore-in tonë dhe filloni të shisni shërbimet tuaja për klientët tuaj.

Rritni biznesin tuaj

nëse doni të punësoni punonjës të largët ose dëshironi të bëni fushatë reklamimi në internet, ne kemi të gjitha zgjidhjet për të rritur biznesin tuaj.

Flidel Appstore ju lejon të dilni drejtpërdrejt në minuta

Flidel Software Suite e Specializuar për Rezervime Hotelesh, Rezervime Fluturimesh, Shërbime me Qira Makinash dhe shumë më tepër. Flidel optimizon dhe automatizon biznesin tuaj me karakteristika të shkëlqyera.

  • Procesi i Menaxhimit të Lehtë
  • Vetëm klikoni instaloni dhe menaxhoni
  • 50+ Module të Parandërtuara

Procesi i Menaxhimit të Lehtë

Jepni akses anëtarëve tuaj

Jeni të gatshëm të shkoni drejtpërdrejt me një klik të vetëm

Automatizoni faqen tuaj në internet me një klik të vetëm

Paketë Softuerësh Biznesi Flidel - FAQ

Këtu janë disa përgjigje për pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me flidel dhe shërbimet e tij.

Çfarë është Suite e Programeve të Biznesit Flidel?

Flidel Business Software Suite është një Zgjidhje SaaS e cila mund të ndihmojë për të filluar një biznes në internet me një klik të vetëm. Suite e Programeve të Biznesit Flidel është softuer i kombinuar me 15+ industri biznesi ku mund të fillojnë shpejt faqet e internetit të rezervimeve të udhëtimeve, faqen e internetit të tregtisë elektronike, Zgjidhjen CMS, Zgjidhjen e marketingut.
Flidel Ju siguron një appstore ku mund të instaloni lloje të ndryshme të moduleve si Moduli i Kontabilitetit. Pasi ta instaloni, mund të përdorni Flidel si Programin tuaj të Faturimit. Me fjalë të shkurtra, Flidel Ndihmon Të Gjitha Llojet e Biznesit të Bëhen në Internet me Automatizimin.

Softueri Flidel do të ekzekutohet në domenin tim?

Pasi të blini pajtim, mund të zgjidhni domainin tuaj ku dëshironi të ekzekutoni këtë sistem. Sistemi i tij i plotë i etiketave të bardha, i cili do të funksionojë në emrin tuaj në domenin tuaj. Ju gjithashtu mund të ndryshoni në çdo kohë emrin e domain siç ju pëlqen në të ardhmen. Ju mund të përdorni një emër domain për një licencë të vetme, ju mund të blini më shumë licencë për më shumë emra domain.

A mund të marrim personalizime ose ndryshime të dizajnit në faqen e internetit?

Po, ju mund të kërkoni çdo lloj përshtatjeje, veçori të reja ose ndryshime të dizajnit që ju pëlqen në faqen tuaj të internetit, dhe ekipi ynë do ta bëjë atë për ju dhe do t'i instalojë ato në faqen tuaj të internetit. Kostoja për personalizimet mund të ndryshojë sipas ndryshimeve ose veçorive tuaja të kërkuara.

Zgjidhni Flidel si biznesi juaj online partneri


Idetë tona për inovacione dhe ekipi krijues ju ndihmojnë të zbuloni dobësinë e biznesit tuaj dhe t'ju ndihmojnë të përmirësoheni si forca juaj. Ne ju ndihmojmë për Planifikimin e Biznesit, Zhvillimin e Produkteve, Vlerësimin e Ideve, blerjen e Klientit dhe më shumë.

A keni ndonjë pyetje? Të planifikojë një kthim thirrjeje?

Ne kemi gati 24/7 mbështetje të klasit botëror për të ndihmuar. Vlera jonë kryesore # 1 është shërbimi ndaj klientit.